Despot

VR 12 10

MOKE + Miss Molly & Me

Drie jaar na release van het album ‘The Long & Dangerous Sea’ met daarop de hits ‘Switch’ en ‘Love My Life’ keert Moke dit najaar terug met een nieuw album én clubtour.

Na het denderende slot van de "Long & Dangerous Tour" in een bomvolle Heineken Music Hall heeft Moke de vaderlandse poppodia waarop grote successen werden geboekt alweer 2 jaar niet betreden, maar in oktober is het zover en zal een uitgebreide clubtour de band het hele land door voeren. Voorafgaand aan deze tournee verschijnt op vrijdag 7 september de eerste single en het nieuwe album ligt vanaf vrijdag 28 september in de winkels.

De band legt op dit moment in Brussel de laatste hand aan het derde studioalbum, dit keer niet door de mannen zelf geproduceerd maar onder leiding van topproducer Gordon Groothedde. Daarnaast is het ook de eerste release op hun nieuwe platenmaatschappij Cloud 9 Music.

MISS MOLLY & ME. Beïnvloed door grootheden als Cash & Carter is elk lied een hoofdstuk, een droom, een liefde, een angst, een avontuur. Miss Molly & Me staat voor authentieke akoestische muziek aangevuld met harmonieuze zang en subtiele humor.

VR 12 10 > ZAAL OPEN 21.00 uur >entree € 16,- cjp / student € 14,50 > TICKETS THEATERVERKOOP ZEELAND

Terug naar de lijst
  


facebook myspace twitter facebook